BeautyEurasia 2018’de heyecan verici etkinlikler sizleri bekliyor


Bölgenin lider kişisel bakım ve kozmetik fuarı BeautyEurasia, bu yıl birçok konuda etraflıca görüşlerin paylaşılacağı dolu dolu bir konferans programına ev sahipliği yapacak.Güzellik pazarındaki rekabetin giderek arttığı bu dönemde profesyonellerin trendlere ve sektörün karşı karşıya kaldığı sorunlara ayak uydurması şart. Bu yüzden de BeautyEurasia ekibi, profesyonelleri bir araya getirip sektörün gelişiminin önündeki engelleri birlikte aşmak adına özel bir program hazırladı.

BeautyEurasia 2018’de neler var?

Üç gün boyunca sürecek etkinliklerde birçok panel, oturum ve şov düzenlenecek. İlk gün, kozmetik şirketlerinin işletmelerini nasıl geliştirebileceklerine dair bir oturum gerçekleştirilecek. Bu oturumda GMP, personel bulma ve eğitme ve de hammadde tedarikçilerinin standartlaştırma ve kalite denetimleri üzerine görüşler bildirilecek.
Programın devamında yasal düzenlemeler ele alınacak ve ardından da yasadışı kozmetik ticaretiyle mücadele üzerine bir oturum gerçekleşecek.

İkinci gün, marka sürdürülebilirliği konu başlıklı oturum ile başlayacak ve perakende zinciri fırsatları üzerine bir oturum ile devam edilecek. Son oturumda ise yılın güzellik trendleri ele alınacak.
Üçüncü gün, Türkiye’nin dört bir yanından gelen kuaförlerin en iyi tasarımlarını sergileyeceği saç şovları düzenlenecek.
Geri