Fuarı Ziyaret Etmeniz İçin 4 Neden


Bu yıl 15’incisi düzenlenecek olan Uluslararası Kozmetik, Güzellik ve Kuaför Fuarı BeautyEurasia, sektörün lider isimlerini 20-22 Nisan 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde bir araya getirecek

Bu yıl 15’incisi düzenlenecek olan Uluslararası Kozmetik, Güzellik ve Kuaför Fuarı BeautyEurasia, sektörün lider isimlerini 20-22 Nisan 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde bir araya getirecek.
BeautyEurasia 2019’u ziyaret etmeniz için 4 neden;
 
Avrasya’nın en büyük güzellik ve kozmetik fuarı

2018 yılında 14’üncüsü gerçekleşen, Avrasya’nın en büyük güzellik ve kozmetik fuarı BeautyEurasia, geçtiğimiz yıl 25 ülkeden gelen 286 katılımcıyı, 10.090 ziyaretçi ile buluşturarak yeni iş birliği kapıları açtı. Bu yıl ise genişleyen alanı ve artan katılımcı sayısı ile daha fazlasını sunmayı hedefliyor. Sektör liderlerine bu türden bir erişim sadece BeautyEurasia ile mümkün. Network’ünüzü artırmak istiyorsanız bu fuarı kaçırmayın.

Dünyayı Türkiye’de misafir ediyor

BeautyEurasia her yıl ürünlerini tanıtmak ve yeni ortaklıklar kurmak amacıyla, dünyanın dört bir yanından gelen lider firmalara ev sahipliği yapıyor. 2019’da %25 büyüme kaydeden fuarda 35 ülke şimdiden yerini aldı. Geçen seneye ek olarak bu yıl Güney Afrika, Belçika ve Peru Pavilyonları da aramıza katıldı.

En son çıkan ürün ve teknolojileri yerinde keşfedinDünyanın dört bir yanındaki üretici ve tedarikçilerin, ürün, hizmet ve teknolojilerini bir araya getirdiği BeautyEurasia, kozmetik, güzellik, private label, hammadde ve kuaför ürünlerini ziyaretçilere sunacak.
Fuar ziyaretçileri 12 farklı ürün grubundaki inovasyon ve gelişmeleri takip edebilecek, yeni çıkan ürünler hakkında bilgi sahibi olabilecekler.

BeautyEurasia 2019’da heyecan verici etkinlikler sizleri bekliyorBeautyEurasia 2019, fuarın yoğunluğu ve kalabalığından yer yer sıyrılıp hem kişisel hem de profesyonel anlamda gelişime katkı sağlayacak bir etkinlik programı sunuyor.

Sektördeki farklı uzmanlıkları ve paydaşları tek bir çatı altında tüm aktörlerle bir araya getirmeyi hedefleyen BeautyEurasia, nitelikli içeriğiyle yüzlerce katılımcı ve binlerce ziyaretçinin endüstrideki yeni gelişmelerden haberdar olmasını sağlayacak. 

Üç gün boyunca fuarla eş zamanlı olarak Show Alanında gerçekleşecek konferanslar, katılımcıların teknoloji sunumları ve saç şovlar ile bilgi ve eğlencenin buluştuğu kapsamlı bir program ziyaretçileri bekliyor olacak.

Konferanslar: Sektöre yön veren kurum ve kuruluşların iş birliğinde, sektör uzmanları ve influencerlar, trendler, teknolojik gelişmeler, yasal mevzuatlar ve ihracatı artırmak gibi konu başlıklarını yabancı yatırımcılar, yerel üreticiler, satın almacılar ve karar vericilere yönelik panellerde mercek altına alınacak. 

Katılımcı Sunumları: Yeni teknolojiler geliştiren ve yeni ürünlerinin lansmanını yapacak firmaların sunumları ile son gelişmelerden hem diğer katılımcılar hem de ziyaretçiler ilham alacak. Gerçekleştirilecek atölye çalışmaları ise tüm ziyaretçilerin ilgi odağı olacak.

Saç Şovlar: İstanbul Berberler Odası iş birliğiyle gerçekleşecek Saç Şovlarda; Türkiye’nin dört bir yanından gelen berber ve kuaförler en iyi tasarımlarını sergileyecekler.
 
BeautyEurasia 2019’u ziyaret etmek için online davetiyenizi hemen alın.
Onlıne Davetiye
Geri