BeautyEurasia: Ticaret Bakanlığı desteğini alan TEK güzellik fuarı


Kozmetik ve kişisel bakım endüstrisinin Türkiye ve çevreleyen bölgedeki bir numaralı fuarı BeautyEurasia Ticaret Bakanlığı desteği alan endüstrideki tek fuar oldu.Avrasya bölgesinin lider güzellik, kişisel bakım ve kozmetik fuarı BeautyEurasia, bu yıl da Ticaret Bakanlığı desteğini aldı. Bakanlık, fuar katılımcılarının tanıtım faaliyeti harcamalarına %50 oranında destek sağlayacak.

BeautyEurasia 2019, tam 130 ülkeden  12.000'e yakın endüstri profesyoneli ve satın almacıyı 36 ülkeden 374 katılımcısıyla buluşturdu. Alım Heyeti Programı kapsamında Azerbaycan, Belarus, Gana, Gürcistan, Hindistan, Hollanda, İspanya, Katar, Rusya, Suudi Arabistan ve Ukrayna dahil birçok ülkeden 80’den fazla satın almacı, fuar katılımcıları ile 1.150’yi aşkın B2B görüşme gerçekleştirdi.

2020 fuarı kapsamında düzenlenecek olan Davetli Alım Heyeti Programı, Güney Amerika, Uzak Doğu, Avrupa, Kuzey Afrika ve Orta Doğu’dan gelecek olan satın almacıları ağırlayacak.

Dahası, VIP Alım Heyeti Programı kapsamında Migros, Şok Marketleri, Europharma, Aversi, InRetail Pharma, Eurokos ve çok daha fazlası katılımcılarla görüşmek için fuarda olacak.

BeautyEurasia 2020 ile işinizi büyütmek ve ağınızı genişletmek için bugün yerinizi ayırtın. Katılım seçeneklerinizi görüşmek için bize ulaşın.
STANT REZERVASYONU
Geri