Fuara son 1 hafta


Avrasya Bölgesi’nin en büyük kozmetik fuarına sadece 1 hafta kaldı

BeautyEurasia 2019, 35 ülkeden gelen 360 katılımcıyı 20 – 22 Haziran 2019 tarihleri arasında IFM-İstanbul Fuar Merkezi’nde ağırlayacak. Sektörün lider firmaları en yeni ürünlerini, gelişimlerini ve hizmetlerini BeautyEurasia 2019’da sergileyecek.

Sektöre yön verecek etkinlikler BeautyEurasia’da

Fuar ile eş zamanlı düzenlenecek etkinlik programında, sektör profesyonelleri ve influencerlar; trendler, teknolojik gelişmeler, yasal mevzuatlar ve ihracatı artırmak gibi konu başlıklarını ele alarak yabancı yatırımcılar, yerel üreticiler, satın almacılar ve karar vericiler için yol haritası oluşturacaklar.

Nefes Kesen Saç Şovlar
 
BeautyEurasia Amfi, nefes kesen saç şovlarına ev sahipliği yapacak. İstanbul Berberler Odası ve İstanbul Kadın Kuaförleri, Manikürcüler Esnaf ve Sanatkârlar Odası iş birliğiyle gerçekleşecek Saç Şovlarda; Türkiye’nin dört bir yanından gelen berber ve kuaförler en iyi tasarımlarını sergileyecekler.
 
ITE Connect

BeautyEurasia bu yıl ilk kez katılımcılarının, fuarı ziyaret eden sektör profesyonellerinin ve Hosted Buyer’ların bağlantı kurmalarını sağlamak adına yeni bir uygulama yayınladı - ITE Connect.

ITE Connect Eşleştirme Programı (Matchmaking Sistemi) ile tüm katılımcılar, ziyaretçiler ve hosted buyer’lar ücretsiz olarak akıllı telefon ve internet uygulaması üzerinden hızlı ve etkili bir şekilde networking yaparak, doğru müşteri ve tedarikçilerle bağlantı kurarak ağlarını genişletme fırsatı yakalayacaklar.

Hala davetiyenizi almadınız mı?
Sektörün trendleri hakkında bilgi almak, usta kuaför ve berberlerin saç şovlarını izlemek, en son çıkan ürünleri ve yeni iş olanaklarını keşfetmek için ücretsiz online davetiyenizi şimdi alın.
Onlıne Davetiye
Geri