Fuarda gerçekleşecek VIP Alım Heyeti Programı


Program, BeautyEurasia 2018 katılımcılarına elde edecekleri ticari etkiyi artırmaları için kaçırılmaz bir bağlantı kurma fırsatı sunuyor.2018 yılında, BeautyEurasia katılımcılarını yepyeni bir etkinlik bekliyor - VIP Alım Heyeti Programı.
 
Program katılımcıları, üreticiler, tedarikçiler ve çok sayıda uluslararası üst düzey alıcı ile bir araya gelerek yeni tedarik sağlama, iş geliştirme ve ortaklık kurma imkânı buluyorlar.
 
Türkiye, BDT (Bağımsız Devletler Topluluğu), Orta Doğu, Avrupa ve Latin Amerika’nın her yerinden sektördeki çok sayıda VIP alıcı, Hosted Buyer alanında katılımcılarla tanışmaları için programa davet edilecek.
 
Kayıtlı katılımcılar; yeni ürünler, hammadde, ekipman ve hizmet tedariği ile ilgilenen toptancılar, distribütörler, kozmetik ve eczane zincirleri, alışveriş merkezleri ve gümrüksüz (duty-free) satış mağazalarından üst düzey alıcılarla bir araya gelme fırsatı elde edecekler.
 
VIP Alım Heyeti Programı, T.C. Ekonomi Bakanlığı tarafından düzenlenen Afrika, BDT, Orta Asya ve Asya’dan alıcıların da katılacağı Alım Heyeti Programı ile birlikte yürütülecek.
 
Kimler katılabilir?
Tüm BeautyEurasia katılımcıları bu programa katılabilir ve bağlantı kurma fırsatlarından yararlanabilir.
Uluslararası VIP alıcıların seçimi daha erken gerçekleştirilir ve bu alıcılar katılım sağlamaları için davet edilir. Fuara ziyaretçi olarak gelenler programa katılamaz.
Geri