Katılımcı Görüşleri - Cocosh She


Cocosh She firması fuar öncesi sorularımızı cevapladı...

  • Üretimini yaptığınız ürünler nelerdir?
Renkli Kozmetik ürünleri ve Kozmetik aksesuarları üretimi yapıyoruz. 
- Ten makyaj ürünleri (Fondöten, Highlighter, Kontür, Bronzer, Concealer, Allık, Baz ve Sabitleyici)
- Göz Makyaj Ürünleri ( Far Paletleri, Maskara, Eyeliner/Dipliner, Göz Kalemi, Kirpik)
- Dudak Makyaj ürünleri ( Klasik Rujlar, Kalıcı Matlar, Dolgun gösteren, Parlaklık veren, dudak Kalemi)
- Kaş Makyaj Ürünleri ( Kaş Farı, Kaş Kalemi, Kaş Maskarası)
- Makyaj Aksesuarları(Fırça Setleri, Far-Kontür-Allık-Highlighter-Fondöten fırçaları, Süngerler)
 
  • 2019 yılı trendleri nelerdir?
Neon, 2019 yılını zapt etti ve 2020 yılında da etkisini görmeye devam edecek. Özellikle renkli dokunuşların makyaj uygulamalarında önemli olduğunu keşfettik. Far paletleri ile yenilikçi eyeliner çalışmaları, Blok makyajlar için bolca renk, pırıltılı gözler için diamond pigment içerikleri ve strobing highlighter ile ışıltıyı devam ettiriyoruz. Trend pigment renkleri ile kullanıcıları yaratıcılığa davet ediyor, makyaj sanatında kullanıcıları eğlenceli bir keşfe çıkarıyoruz.
 
  • Yeni bir üründe ne ararsınız?
Kalite beklentimiz yüksek. Dolayısı ile hem sunum hem içerikte güçlü eklentiler olmazsa olmaz unsurlarımızdan. Farklılığın her zaman peşindeyiz, Türkiye’nin ilk vegan kozmetik markası olma yönünde ilerliyoruz. Yeni bir içerik dendiğinde ilk değerlendirmemiz içeriğin FDA kalite standardında olup olmadığı ve üretim koşullarında iyi üretim standartlarını sağlamaları.
 
  • BeautyEurasia’nın satış ve pazarlama faaliyetlerinize nasıl bir katkısı var?
Yurtiçi ve yurt dışı distrübütör ağını geliştirmek adına önemli bir kanal olduğunu düşündüğümüz bu fuarın, marka pazarlama vizyonumuza yoğun etkisinin olacağını düşünmekteyiz. Dünya çapında önemli ziyaretçi ve katılımcıları bulunan BeautyEurasia Fuarı, Cocosh She markasının global etkileşim alanı oluşturmasında yüksek etki sağlayacaktır.
 
  • Fuardan beklentileriniz nelerdir?
Global marka olmanın adımlarını attığımız bu dönemde, gelişme amaçlarımıza uygun, kitle iletişimini sağlamayı ve renkli kozmetik sektörünün yenilikçi yüzü olduğumuzu, hedef ve ilkelerimizle deklare edebilmek istiyoruz. Marka fırsatlarımızı maksimum seviyede kullanabilmek ve milli sermayenin artmasına katkıda bulunmak beklentilerimiz arasındadır.
Geri