Katılımcı Görüşleri - Kraft Kağıt


Kraft Kâğıt, Kuaför Salon Ürünleri imalatı alanında Türkiye’ nin önde gelen üreticilerinden olan MORE FOR YOU ana markasıyla özellikle boyun bandı üretiminde sektör lideridir. Aktif olarak yurtiçinde her noktaya ulaşan ürünleri, yurt dışında 20’den fazla ülkeye ihraç edilmektedir.

 
  • Üretimini yaptığınız ürünler nelerdir?
Kraft Kâğıt olarak More For You markası başta olmak üzere profesyonel kuaför ve güzellik salonu ürünleri üretimi yapıyoruz. Tek kullanımlık ürünlerimiz; pazarda lider durumda olduğumuz berber boyun bandı, genel kullanım amaçlı havlu grubu, manikür pedikür havluları, sedye örtüsü grubu, kesim önlüğü ve boya naylonu, ağda bezi vs. Ayrıca kozmetik alanında ise Sir ağda gurubu ürünleri; kartuş, konserve, kalıp, granül film ağdadır. Ek olarak sir ağda temizleme ve masaj yağı, berber tıraş sabunu ve diğer kuaför salonu ürünlerini üretiyoruz.
 
  • 2019 yılı trendleri nelerdir?
Firma olarak 2019 yılında üzerinde uzun zamandır ARGE çalışmaları yürüttüğümüz çekirdek maske “4in1” sir ağdamız inanıyoruz ki trend ürün olacak.
 
  • Yeni bir üründe ne ararsınız?
Yeni bir üründe piyasada ki muadil ürünlerden farklılıklar ortaya koymasını bekleriz, bu dikkat çekici olur. Ürünün kullanım sonrası beklenen sonucu vermesi çok önemlidir.
 
  • BeautyEurasia’nın satış ve pazarlama faaliyetlerinize nasıl bir katkısı var?
Biz firma olarak 10 yılı aşkın süredir “BeautyEurasia’ da” varız. İstikrarlı bir şekilde olmamız ziyaretçi açısından bize güvenle bakmalarını sağlıyor. Uzun zamandır çalıştığımız ve görüşme imkânı bulamadığımız bütün müşteriler ile buluşma noktası oluyor. Ayrıca yeni pazar arayışımız için de ideal bir platform.
 
  • Fuardan beklentileriniz nelerdir?
Daha farklı ülkelerden ziyaretçiler gelmesini umuyoruz. Özellikle ziyaretçi profiline profesyonel alıcıların ve sektörden doğru insanların katılımını çok önemsiyoruz. Bu fuarın Türkiye Kozmetik sektörü için önemli bir buluşma noktası olmasını ve uzun yıllar sektöre hizmet etmesi gerekliliğine inanıyoruz.
 
Kraft Kağıt'ı 20 - 22 Haziran tarihleri arasında 9. Salon A551 numaralı stantta ziyaret edebilirsiniz.
Onlıne Davetiye
Geri