Katılımcı Görüşleri - Senso Kozmetik


Senso Kozmetik, 1992 yılında İstanbul, Feriköy’de kurulmuştur. Marmara markası adı altında kolonya, ojesil, ütüsu ve kakao yağ ile kozmetik sektörüne ilk adımını atmıştır. Firma sektörde sağlam ve emin adımlarıyla ürün gruplarını geliştirerek günümüzdeki yerine ulaşmıştır. Geniş üretim kapasitesiyle hem kendi markalarını hem de fason üretimlerinde Türkiye’de önde gelen kuruluşlardandır.

 
  • Üretimini yaptığınız ürünler nelerdir?
Senso Kozmetik olarak Parfümlü Kolonya ürünlerin tüm çeşitlerini tüm gramajlarını cam veya plastik farketmeksizin hepsinin üretimini yapmaktayız. Berber ürünleri çeşitleri olarak wax, jöle, tarak, fırça, krem kolonya, ense fırçası, sakal fırçası, sakal yağı, penuar üretimi yapmaktayız. Difizör ve oda spreyleri, yeni trend koku vericiler de üretim yaptığımız ürünler arasında.
 
  • 2019 yılı trendleri nelerdir?
Tüm dünyada Barber shoplara doğru bir kayış olduğunu görmekteyiz. Bu tip mağazalarda hem hizmet verilmekte hem de kişisel bakım ürünleri satışı yapılmaktadır.
 
  • Yeni bir üründe ne ararsınız?
Yeni bir üründe, ürünün kalite ve fiyat performansını değerlendiririm.
 
  • BeautyEurasia’nın satış ve pazarlama faaliyetlerinize nasıl bir katkısı var?
BeautyEurasia’nın yeni satış kanallarına ulaşmak ve yeni ürünlerimizi insanlara daha sıkı temas halinde bire bir anlatmak adına büyük faydalar sağladığını düşünmekteyiz.
 
  • Fuardan beklentileriniz nelerdir?
Fuardan beklentilerimiz; yeni çıkartmış olduğumuz ürünlerin tanıtımını yapmak, müşterilerimize kendimizi daha iyi anlatma fırsatı bulmak ve diğer firmaların ne gibi yeniliklerde bulunduğunun izlenimlerini edinmek.
Onlıne Davetiye
Geri