Katılımcı Görüşleri - Yeşilgün Kozmetik


Yeşilgün Kozmetik; Patentli Roon, Roon Form, Roon Sima, Vodvil, Ezgi, Bankız SHU markaları ile hem iç hem dış piyasaya her çeşit ağda grubu, saç bakım, kişisel bakım, erkek bakım ürünleri sunmaktadır.

İnsan sağlığına, estetik ve güzelliğine katkıda bulunan, sorunsuz ürünler üreten ve çevre kirliliğine duyarlı olan Yeşilgün Kozmetik, bu yıl ilk defa BeautyEurasia katılımcıları arasında yer alıyor.
 
BeautyEurasia 2019 öncesinde firmayı daha yakından tanımak ve fuardan beklentilerini öğrenmek adına Yönetim Kurulu Başkanı Arda Yeşil ile konuştuk.
 
  • Üretimini yaptığınız ürünler nelerdir?
Yeşilgün Kozmetik olarak; oksidan krem, şampuan, saç kremi, mavi oksidan, silver şampuan, saç şekillendirici, fön suları, argan yağı ve serum üretimi yapıyoruz. Bunların dışında fason üretimlerimizde bulunmaktadır.
 
  • 2019 yılı trendleri nelerdir?
Bu yıl; mavi oksidan krem, silver şampuan, tuzsuz şampuan ve saç waxları en popüler ürünler arasında.
 
  • Yeni bir üründe ne ararsınız?
Yeni bir üründe aradığımız en önemli kriterler; ürünün kalitesi ve GMP (İyi Üretim Uygulamaları) şartlarına uygun üretilmiş olmasıdır.
 
  • BeautyEurasia’nın satış ve pazarlama faaliyetlerinize nasıl bir katkısı var?
BeautyEurasia’ya ilk defa katılacağız. Fuarın satış ve pazarlama faaliyetlerimize büyük katkıda   bulunacağını düşünüyoruz.
 
  • Fuardan beklentileriniz nelerdir?
Fuardan beklentilerimiz; potansiyel müşterilerimize ulaşarak ürünlerimizi tanıtmak ve müşteri pörtföyümüzü artırmak.
Geri