Katılımcı Görüşleri: Diamo Kozmetik


Müşterilerine kaliteli ve iyi hizmeti ekonomik ve verimli şartlarda sunmak hedefiyle 2012 yılında İzmir’de kurulan Diamo Kozmetik, deneyimli ekibi ve geniş ürün çeşitliliği ile kısa sürede yurtdışında önemli bir pazara ulaşmıştır.


Üretimini yaptığınız ürünler nelerdir?
Diamo Kozmetik olarak 2012 yılından bu yana kişisel bakım, kozmetik ve ev bakım ürünlerinin aerosol ve likit dolumu alanında faaliyet göstermekteyiz. Yerli ve yabancı güvenilir markaların Private Label üretimini de gerçekleştiriyoruz.

2019 yılı trendleri nelerdir?
Çevreye ve insana duyarlı organik ürünler piyasada daha çok yer almaya başlamaktadır.

Yeni bir üründe ne ararsınız?
Yeni bir üründe marka, güvenilirlik, kalite arayışı ve işlevi diğer unsurlardan daha çok ön plana çıkmaktadır.

BeautyEurasia’nın satış ve pazarlama faaliyetlerinize nasıl bir katkısı var?
Katıldığımız yurtiçi ve yurtdışı fuarlar sayesinde sektörel yenilikleri takip etmekle beraber firmamızın ve markalarımızın bilinirliğini arttırıyoruz. Aynı zamanda tüm üreticilerin bir araya gelmesini ve paylaşımda bulunmasını sağlıyor. 

Fuardan beklentileriniz nelerdir?
Beauty Eurasia fuarından beklentimiz üreticileri nitelikli alıcılarla bir araya getirmesi, ülkemizin ve sektörün tanıtımını yabancı alıcılara itibarlı bir şekilde organize etmesidir. Aynı zamanda firma olarak ihracat payımızı daha da büyütmek, yeni marka ve ürünlerimizi sergileyerek prestijimizi arttırmayı hedefliyoruz.
Geri