Neden Fuarda yer almalısınız?


12-14 Nisan 2018 tarihleri arasında Türkiye’den ve Avrupa, BDT Ülkeleri, Orta Doğu ve daha birçok bölgeden gelecek kozmetik ve kişisel bakım profesyonelleri, BeautyEurasia 2018 için İstanbul Fuar Merkezi’nde olacak. Bölgenin lider B2B kozmetik ve kişisel bakım fuarı olan BeautyEurasia kaçırmak istemeyeceğiniz bir fuar.

İşte sebepleri;

En yeni ürünlerini sunacak yeni şirketler keşfedebilirsiniz

24 ülkeden gelen 270’den fazla katılımcı en yeni ürünlerini, gelişimlerini ve hizmetlerini BeautyEurasia’da sergileyecek.

Katılımcılar arasında yeni güzellik ürünlerinin tanıtımını yapacak olan ünlü model, sunucu ve girişimci Ivana Sert de olacak.

Sektör profesyonelleriyle ağ kurabilirsiniz

BeautyEurasia 2018, hem kişisel bakım ve kozmetik ürünleri hem de hammadde üretici ve tedarikçileriyle iş yapabileceğiniz en ideal platform. Türkiye’nin ve bölgesinin en büyük güzellik fuarı olan BeautyEurasia, tüm sektöre ev sahipliği yapacak. İşletmeniz için alım fırsatlarını görüşebileceğiniz binlerce profesyonelle tanışma fırsatını yakalayabilirsiniz!

Sektöre dair bilgi toplayabilirsiniz

Fuarda sektörün gelişmesinin önündeki temel engellerin kaldırılması adına profesyonellerin bir araya geleceği birçok önemli etkinlik düzenlenecek. Üç gün boyunca sürecek etkinliklerde ilgi çekici tartışmalar, görüşmeler, sunumlar ve şovlar yapılacak. Aynı zamanda iş geliştirme, personel bulma ve eğitme, hammadde tedarikçileri için standartlaştırma ve kalite kontrolü, yasal düzenlemeler ve uyum, yasadışı kozmetik ticareti, güzellik trendleri ve perakende zincir fırsatlarına dair etkinlikler de düzenlenecek.

Konferans programının tamamını buradan inceleyebilirsiniz..

İlham Alın!

BeautyEurasia’da 16 Nisan tarihinde tüm gün boyunca yaratıcı saç tasarım ve kreasyonları sergilenecek. Türkiye’nin dört biryanından gelen kuaförlerin en iyi tasarımdan ilham alabilirsiniz!
Geri