Önemli Duyuru: Yeni Tarih


BeautyEurasia 25-27 Kasım tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Avrasya Bölgesi’nin en büyük kozmetik fuarı olan, kozmetik sektörünün trendlerinin konuşulacağı ve en yeni ürünlerin yerli ve yabancı ziyaretçileriyle buluşacağı 16. Uluslararası Kozmetik, Güzellik ve Kuaför Fuarı – BeautyEurasia Fuarı’nın 1-3 Temmuz 2020 olan tarihi, küresel çapta yaşanan COVID-19 gündemi nedeniyle değiştirildi. Ticaret Bakanlığı’nın da fuarlar ile ilgili aldığı kararlar ve açıklamaları takiben yapılan değerlendirme sonrası, yeni tarih 25-27 Kasım 2020 olarak belirlendi. Yeşilköy’de bulunan İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek Fuar, planlandığı şekilde 25-27 Kasım tarihleri aralığında gerçekleştirilecek.

BeautyEurasia Hakkında
Türkiye ve Avrasya bölgesinde benzerleri arasında öncü konumda olan ve önde gelen kişisel bakım ve kozmetik markalarını bir araya getiren BeautyEurasia her yıl yüzlerce firmayı yerli ve yabancı binlerce endüstri profesyonel ile buluşturuyor. Bir B2B etkinliği olarak güçlü konumuyla fuar, Ticaret Bakanlığı tarafından düzenlenen Uluslararası Alım Heyeti Programı’nın yanı sıra yeni bir VIP Alım Heyeti Programı’na da ev sahipliği yaparak üreticilere ve tedarikçilere etkili ağ kurma olanakları sunuyor.

Hyve Group Hakkında
Hyve Group, 14 ülkede 17 global ofisi ve 1.000’in üzerinde deneyimli personeliyle dünya genelinde 120’yi aşkın etkinlik düzenleyen uluslararası bir fuar şirketidir. Hyve Group, amacı dünyanın her köşesinden gelen müşterilerin olağanüstü anlar paylaştığı ve sektör inovasyonunu şekillendirdiği kaçırılmayacak etkinlikler düzenlemek olan yeni nesil bir fuar şirketidir. Hyve Group plc, Dönüşüm ve Büyüme (TAG) programının ardından Eylül 2019’da ITE Group plc’nin yeni ismi olarak duyuruldu. Vizyonumuz, dünyanın en önde gelen içerik odaklı ve mutlaka gidilmesi gereken etkinlik portföyünü oluşturarak müşterilerimize muazzam bir deneyim ve yatırım getirisi sağlamaktır. Türkiye’de ise Hyve Group gücünü bölgedeki küresel ağdan alarak inşaat (Yapı Fuarı – Turkeybuild Istanbul), turizm (EMITT), kozmetik (BeautyEurasia), gıda (WorldFood Istanbul), raylı sistemler ve lojistik (Eurasia Rail) sektörlerinde Türkiye’nin öncü fuarlarını düzenlemektedir.
Geri