Regent neden BeautyEurasia’yı tercih ediyor?


Endüstrinin dört bir yanından firmaları bünyesinde buluşturan BeautyEurasia, deterjan ve kağıt temizlik ürünleri üreticisi Regent’in de 2020 için seçimi oldu.

2013 yılında, 30 yılı aşkın tecrübesi olan Akkuş Grup bünyesinde kurulan Regent’in sahibi Abdurrahman Akkuş ile fuar öncesinde kısa bir sohbet etme şansı elde ettik.  

BeautyEurasia’ya katılma sebeplerinizden kısaca bahseder misiniz?
 
Ürünlerimizi en kaliteli ve son teknolojiye sahip üretim ortakları ile üretiyoruz. Markalarımız, bayilerimiz ve ortaklarımız ile büyümek ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak için her zaman yenilikçi ve sektöre yön veren bir firma olmak için var gücümüzle çalışmaktayız. 12’ye yakın ülke ve 90 iç piyasa bayimiz ile toplam 1200 m² kapalı alan ve dağıtım ekibimiz ile organizasyonumuzu gerçekleştiriyoruz. BeautyEurasia’da yeni bayiler ve üretim ortakları bulmak istiyoruz.
 
BeautyEurasia hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? Sektör profesyonelleri neden fuarı ziyaret etmeli?
 
Yoğun katılım sağlanan ve olumlu geri dönüşleri olan bu fuarda yer alarak markalarımızın daha fazla hedef kitleye ulaşacağına inanıyoruz. Yurt içi ve yurt dışında yeni müşterilerimiz ile kalıcı ve uzun süreli iş birlikteliklerimizin başlangıcı için fuarınızın önemli bir aracı olduğu kanısındayız.
 
Türkiye başta olmak üzere dünya genelinde sektör hakkındaki değerlendirmeleriniz, yorumlarınız ve öngörüleriniz nelerdir?
 
Kozmetik sektörü yeni marka ve modelleriyle kişisel bakımda daima yenilikçi, trend oluşturan ve katma değer yaratan, önemli ve değeri artan bir sektördür. Türkiye ve dünyada, ilk 10’a girecek kadar büyük bir pazar payına sahiptir.
 
BeautyEurasia katılımcıları her yıl 428 Milyon Euro’dan fazla iş hacmi yaratıyor. Siz de bu pastadan payınızı almak için hemen yerinizi ayırtın.
 
Katılım seçeneklerinizi görüşmek için bugün bize ulaşın.

Röportaj uzunluk ve açıklık adına bir miktar düzenlenmiştir. 
 
STANT REZERVASYONU
Geri