20-22 Haziran, 2019

15. Uluslararası Kozmetik, Güzellik, Kuaför Fuarı
İFM – İstanbul Fuar Merkezi

Neden Katılmalısınız

Avrasya’nın en önemli uluslararası güzellik, kozmetik ve saç bakım ürünleri fuarı


Avrasya’nın en büyük buluşma noktası olan BeautyEurasia, bölgenin en önemli uluslararası güzellik, kozmetik ve saç bakım ürünleri fuarı olma özelliğini taşıyor. Fuar, katılımcı ve ziyaretçilerine nitelikli iş birliği fırsatlarını yakalama imkanı sunuyor.
 
2018 yılında 14.sü gerçekleşen BeautyEurasia, 25 Ülkeden 286 firmayı, 99 ülkeden gelen 10.090 profesyonel ziyaretçiyle buluşturdu.
 
Dev Avrasya pazarına açılan en önemli kapılardan biri olan BeautyEurasia katılımcılarına Türkiye ve Avrasya Bölgesi pazarlarına yönelik büyük ihracat potansiyeli vadediyor. Özellikle bu bölge ülkelerini kapsayan pazar hedeflerine sahip üretici ve ihracatçı firmaların fuarda yer alması, yeni ticari iş birlikleri için önem taşıyor. Bunun yanı sıra fuar, tüm dünyanın hedef pazarları arasında yer alan Afrika, Orta Doğu, Orta Asya ve Uzak Doğu ülkelerinden gelen çok sayıda kozmetik zinciri, toptancı ve perakendeciye de ev sahipliği yapıyor.

BeautyEurasia’da katılımcı olarak:
 
Uluslararası alıcılar ve binlerce kozmetik, güzellik ve kuaför profesyoneli ile tanışma fırsatı yakalayabilir,
Ürünlerinizi yüz yüze iş ortamında doğrudan sunabilecek ve anında geribildirim alabilir,
Türkiye ve Avrasya pazarını değerlendirme imkânı bulabilir,
Sektör uzmanları, distribütörleri, üreticileri ve dernekleri ile iş yapma fırsatlarına erişebilirsiniz.
 

KATILIMCI GÖRÜŞLERİ

"BeautyEurasia’yı kendimiz için Türkiye’deki en önemli fuar olarak konumlandırıyoruz. Dolayısıyla bu fuara katılmayı son derece önemsiyoruz. Türkiye’nin en eski ve köklü üreticilerinden biri olarak BeautyEurasia’ya katılarak sektörümüzün diğer üreticileri ile fikir paylaşımında bulunmanın yanı sıra dostluğumuzu pekiştirerek de duygusal anlamda fayda sağlıyoruz. Yabancı katılımcı anlamında fuar her sene daha başarılı bir grafik izliyor ve bu anlamda memnun olduğumuzu söylemek isterim. Özellikle İtalya ve Polonya'dan gelen ziyaretçi sayısında yükseliş var."

Bülent Gonca - Gülçiçek Kimya, Satış Müdürü

“BeautyEurasia Asya ve Avrupa’dan birçok firmanın katıldığı çok önemli bir organizasyon. Kozmar Kozmetik olarak 2 yıldır fuara katılıyoruz ve satış – pazarlama faaliyetlerimize katkısı çok büyük. Fuara katılan ziyaretçi sayısı da son derece tatmin edici.”

Nejdet Dursun - Kozmar Kozmetik, Yönetici
 

 

Haberler