BeautyEurasia Sektöre Damga Vuran Girişimcileri Ağırladı!


Türkiye’de kozmetik sektörü, ülkenin mevcut ekonomik gelişimindeki en büyük rol sahiplerinden biri; BeautyEurasia da 16 yıldır yeni iş fırsatları yaratarak ve bilgi aktarımı sağlayarak bu büyümeye katkı sağlıyor.

BeautyEurasia, güçlü küresel ağını inşaat sektörüne aktararak yeni iş, ortaklık ve satın alım fırsatları yaratmayı hedefliyor. Bu hedefle birlikte BeautyEurasia, sektör stratejisini desteklemek, bilgi alışverişi sağlamak, inovasyonu teşvik etmek ve de kozmetik sektörünün kamu, özel sektör ve akademik boyutları arasında etkileşim sağlayarak yeni fikirlerin tanıtılmasını sağlamak adına iş geliştirmeye yönelik etkinliklerle dolu verimli bir platform sağlıyor.

BEAUTY TECH GARAGE İLE SEKTÖRÜN İŞ YAPIŞ ŞEKLİNİ KÖKTEN DEĞİŞTİRİYORUZ
Son 15-20 yılda girişimci bakış açısı ve büyük veriye dayalı çalışmalar birçok sektörde iş yapış şeklini kökten değiştirdi. Kozmetik sektörü müşteri deneyimi temelli inovasyonlardan en az faydalanan sektörlerden biri ve dijital sıçrama için büyük potansiyel barındırıyor.  Aynı şekilde girişimciler ise şirketler için büyük bir dönüşüm yaratacak çıktılar oluştursalar da sektörle bir araya gelmekte ve kendilerini anlatmakta zorlanıyorlar.
BeautyEurasia olarak, Age Provocateur ile ortak geliştirdiğimiz projede, sektördeki bu boşluğu doldurmak amacıyla, BEAUTY TECH GARAGE alanı oluşturup STARTUP’ları (tekno-girişimleri) inşaat sektörü ile buluşturduk.

Beauty Tech Garage alanında bu sene yer alan girişimler HiFaceApp, Melo App ve Qreal oldu.
Sosyal medya filtreleri, arttırılmış gerçeklik ile müşteri yönetimi, kişisel asistan mobil uygulamaları gibi kozmetik sektörüne damga vuran ürün ve teknolojileriyle sektöre yeni bakış açısı kazandıran, alışveriş teknolojileri ile satınalmacıları ve üreticileri yenilikçi araçlarla buluşturan ve perakende satış deneyimine farklı bir soluk getiren girişimciler, Beauty Tech Garage Girişimciler Alanında büyük ilgi gördü.

Girişimcilerin Yer Aldığı “ Kozmetikte Müşteri Deneyimi için Teknolojik Çözümler” panelini izlediniz mi?
 
 
Geri