Bu Yıl Fuar 130 Ülkeden 11.786 Ziyaretçiyi Ağırladı


Avrasya bölgesinin en önemli kozmetik fuarı, Uluslararası Kozmetik, Güzellik ve Kuaför Fuarı BeautyEurasia bu yıl 15’inci kere düzenlendi.


Fuar bu yıl 33 ülkeden 370 katılımcıyı ağırladı. Azerbaycan, Belarus, Gürcistan, Gana, Suudi Arabistan, Katar, Rusya, Kazakistan, Litvanya, Moldova, Hollanda, Peru, Sırbistan, İspanya, Ukrayna ve Hindistan’ın dahil olduğu birçok ülkeden 80’in üzerinde profesyonel alıcı ise VIP Yurtdışı Alım Heyeti programları kapsamında katılımcılarla yeni iş birliklerine imza atmak için fuardaydı

Bu yılın dikkat çeken başka bir başarısı ise uluslararası ziyaretçi sayısındaki artıştı. Geçen yıla oranla bu oran %51 yükseldi.Dahası, ziyaretçiler, katılımcılar ve ağırlanan alım heyetleri, ITE Connect uygulaması sayesinde fuar öncesinde ürün gruplarına göre birbirlerinin profillerini görüntüledi ve fuar esnasında görüşmek üzere toplantılarını ayarladılar.

“Bizim için önem arz eden fuarları hiç kaçırmıyoruz. BeautyEurasia da bunların en başında geliyor. Ayrıca buraya kozmetik sektöründeki son gelişmeleri, yeni ürünleri takip etmek için katılıyoruz. Orta Doğu, özellikle Katar pazarıyla ve bu bölgeden gelen alım heyetleriyle ilgileniyoruz. İlk iki gün ağırlıklı olarak Orta Doğu pazarında bir ağ oluşturduk ve fuardan sonra da görüşmelerimize hız kesmeden devam edeceğiz. Fuar oldukça faydalı geçiyor. Seneye de kesinlikle tekrar buradayız.”
Yakup Atıcı, Firma Sahibi – Fon Kozmetik
 
“Daha önce de BeautyEurasia’ya katıldık. Olumlu sonuçlar aldığımız için bu yıl da katılmaya karar verdik. Bu yıl hedefimiz yeni ürünlerimizi sergilemek ve Türkiye, Orta Doğu ve Afrika pazarlarından yeni distribütörler ile tanışmak. Şimdiye kadar hedeflerimizi gerçekleştirdik ve fuardan çok memnunuz.”
Adrianna Makinowska, CEO – Uroda Polksa
 
BeautyEurasia 2020 18-20 Haziran’da İstanbul Fuar Merkezi’nde! Siz de BeautyEurasia’nın kilit karar vericilerden oluşan ziyaretçilerinin gücünü tecrübe etmek için hemen standınızı ayırtın.
 
STAND REZERVASYONU
Geri