Dermokil neden BeautyEurasia’yı tercih ediyor?


Sektörün dört bir yanından firmaların her yıl işlerini büyütmek için katıldığı BeautyEurasia, kilin doğal faydalarını müşterileriyle buluşturan Dermokil’in de 2021 için seçimi oldu.

Yeni ürünlerini tanıtmak ve fuarın sunduğu ihracat fırsatlarını değerlendirmek için BeautyEurasia 2021’deki yerini alan Dermokil’den Nedim Murat Karaca ile fuar öncesinde kısa bir sohbet ettik:

 

BeautyEurasia’ya katılma sebeplerinizden kısaca bahseder misiniz?
 
Firma olarak BeautyEurasia fuarını Türkiye’de gerçekleşen en prestijli fuarlardan bir tanesi olarak görüyoruz. Pandemi sonrası oluşabilecek dünya ekonomisindeki açılmaların bir provasını bu fuarda yapacağız. Yurt içi ve yurt dışı misafirlerinin geçen sene iptal edilen ya da ertelenen fuarlar nedeniyle bu sene yoğun ilgi göstereceğini düşünüyoruz. 
 
Fuarda hangi ürünlerinizi öne çıkaracaksınız/tanıtacaksınız?
 
Geniş ürün yelpazemizle yerimizi alacağız. Cilt bakım, ağız bakım, saç bakım ve vücut bakım kategorilerindeki ürünlerimizin yanı sıra, 2021 yılı içerisinde hayata geçireceğimiz yenilikçi ve inovatif ürünlerimizin de lansmanını yapmayı planlıyoruz.

BeautyEurasia’dan beklentileriniz neler?
 
BeautyEurasia’dan beklentimiz yerli ve yabancı ziyaretçilerimiz ile tekrar bir arada olmakla beraber portföyümüze yeni iş ortakları kazandırmak ve 2021 yılı için açıklayacağımız yeni projelerimizi misafirlerimize tanıtıp onların değerli fikirlerini almak olacaktır.
 
Türkiye başta olmak üzere dünya genelinde kozmetik sektörü hakkındaki değerlendirmeleriniz, yorumlarınız ve öngörüleriniz nelerdir?

Kozmetik sektörü pandemiden olumsuz yönde etkilenen sektörler içerisinde bulunuyor. Bu süreçte dezenfektan, kolonya gibi antibakteriyel özellikler taşıyan ürünlerin Türkiye’de üretimi bir hayli artmıştı. Bizler de pandemi boyunca üretim, inovasyon, marka yatırımlarımıza aralıksız devam ettik. Marka bilinirliği, ürün içeriği, niteliği, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti açısından üst düzey başarı sağladık. %42 oranında ihracat çalışan firmamızın yeni sezondaki izlenimi talebin artarak devam edeceği şeklindedir. 
 
Siz de BeautyEurasia ile ürünlerinizi ve hizmetlerinizi hedef pazarlarınıza taşıyın. Katılım seçeneklerinizi görüşmek için bugün bize ulaşın.
 
STANT REZERVASYONU
Geri