Ticaret Bakanlığı’ndan 16. BeautyEurasia katılımcılarına %50 destek


Kozmetik ve kişisel bakım endüstrisinin Türkiye ve çevreleyen bölgedeki bir numaralı fuarı BeautyEurasia bu yıl da Ticaret Bakanlığı desteği alan endüstrideki tek fuar oldu.Avrasya bölgesinin lider güzellik, kişisel bakım ve kozmetik fuarı BeautyEurasia, bu yıl da Ticaret Bakanlığı desteğini aldı. Bakanlık, fuar katılımcılarının tanıtım faaliyeti harcamalarına %50 oranında destek sağlayacak.

15. BeautyEurasia, 130 ülkeden 11.786 endüstri profesyoneli ve satın almacıyı 34 ülkeden 370 katılımcısıyla buluşturdu. Alım Heyeti Programı kapsamında Azerbaycan, Belarus, Gana, Gürcistan, Hindistan, Hollanda, İspanya, Katar, Rusya, Suudi Arabistan ve Ukrayna dahil birçok ülkeden 80’den fazla satın almacı, fuar katılımcıları ile 1.150’yi aşkın B2B görüşme gerçekleştirdi.

Sektörün en büyük ihracatçılarından Bandido, Gülçiçek, Organika, Derma Cos, Tat Kimya, Enka Hijyen, Pereja, Morfose, Lila Kozmetik, Hunca, Lider Kozmetik, Sapro ve çok daha fazlası 16. BeautyEurasia için şimdiden yerlerini ayırttı.

Siz de BeautyEurasia ile hedef pazarlarınıza ulaşmak ve iş ağınızı büyütmek için hemen fuardaki yerinizi ayırtın. Katılım seçeneklerinizi görüşmek için bugün aşağıdaki linkten formumuzu doldurun.
STANT REZERVASYONU
Geri