Sizi Özledik! 

Pandemi süreci, birçok sektörde ve bizzat insanların hayatında ertelemelere neden olsa da Haziran ayında gerçekleşecek büyük buluşmanın heyecanını yaşıyoruz. Dijital etkinliklerimizle yıl boyunca sürdürdüğümüz iletişimi 16-18 Haziran’da yüzyüze taçlandırmak için farklı formatları, sektör uzmanlarını, sektörü yönlendiren influencerları, şaç ve makyaj şovlarını kapsayan dopdolu bir program hazırladık. 

2021 yılının ilk çeyreğinde başlayan aşılama çalışmalarının tüm sektörlere olumlu yansıyacağı ve kozmetik sektöründe yüzde 10-12’lik bir artışa neden olacağı bekleniyor. Değişim rüzgarı hızını almışken gündemden geri kalmamak, sektörle tekrar buluşmak, iş bağlantıları geliştirmek ve güncel bilgilere ulaşmak için 11. SALON – BEAUTY AMFİ ETKİNLİK ALANI etkinliklerine katılmayı unutmayın.
KONFERANSLAR: Sektöre yön veren kurum ve kuruluşların iş birliğinde, sektör uzmanları ve influencerlar; trendler, teknolojik gelişmeler, yasal mevzuatlar ve ihracatı artırmak gibi konu başlıklarını yabancı yatırımcılar, yerel üreticiler, satın almacılar ve karar vericilere yönelik panellerinde mercek altına alıyor. 
 
16 Haziran, Çarşamba
 
11:00-11:30 Güncel Trendler Peşinde Yeni Ürün Keşfi
 
Fezi Altun ile Özel Fuar Turu Buluşma ve Tanışma
 
12:00-12:30 İhracatın Kalbindeki Sektör: Kozmetik
 
İmer Özer – İKMİB Yön. Kr. Bşk. Yrd., PLAT Türkiye Yön. Kr. Bşk., Koruma Temizlik A.Ş. Genel Müdürü
 
13:00-14:30 Piyasa Analizleri ve Sahadan Deneyimler
 
Moderatör: Cansu Canan Özgen – TV Sunucusu, Yazar,
Jalal Albajalan – Bandido Cosmetics Kurucusu
Sevginar Baştekin – 1K Kimya Yön. Kr. Bşk., Kimyager
Uluç Küçükalkar – B’iota Laboratories EMEA/EU Satış ve Paz. Md.
 
16:00-17:00 Fezi Altun ve Didem Soydan ile Canlı Makyaj Sohbeti
 
17 Haziran, Perşembe
 
11:30-12:30 E-Ticaret Mağazaları Ele Geçirir mi?
Moderatör: Mustafa Kemal Sözkesen – Keyo Digital Kurucu Ortağı
Burak Günenç - Note Cosmetics Genel Müdür Yardımcısı
Pınar Keleş - Ticimax Dijital Pazarlama Yöneticisi
Sibel Dervişoğlu - Smart Digital E - Ticaret Danışmanlık Kurucusu

 
 
12:30-13:30 Alıcıların Ticaret Alışkanlarını Öğrenmek
 
Moderatör: Zeynep Gülşen – Hyve Group Fuarlar İçerik ve Etkinlikler Yön.
Mazhar Özsoy – Hepsiburada Grup Direktörü
Saliha Gül – Watsons Türkiye Kategori Grup Müd.
 
18 Haziran, Cuma
 
12:30-13:30 Kozmetikte Müşteri Deneyimi için Teknolojik Çözümler

Moderatörler: Duygu Birecikli & Gülşah Akın – Age Provocateur Kurucuları
Alper Güler – Qreal Ürün Müdürü
Hüseyin Tamer – HifaceApp Kurucusu
Melis Bilgili Baki – Melo App CEO
 

14:00-14:30 Bir Girişimcinin Markalaşmış Başarı Hikayesi

Selin Ciğerci – SC Grup Kozmetik CEO


ÖZEL FUAR TURU “Güncel Trendler Peşinde Yeni Ürün Keşfi”: Sektör profesyonellerini katılımcı firmalarla buluşturduğumuz bu özelleşmiş fuar turunda; belirlenen temalar çerçevesinde fuar alanındaki stantları ziyaret ediyor, tematik sohbetlere katılıyoruz. Sektörün önde gelen isimlerinin moderatörlüğünde gerçekleşen bu sınıflara ise distribütörleri, berberler, kuaförler, salon sahipleri, makyaj artistleri, tırnak ve kaş-kirpik uzmanları ile yeni trendler ve tekniklerle ilgili kendini güncellemek isteyen tüm profesyonelleri bekliyoruz. Ücretsiz başvurmak ve detayları incelemek için tıklayınız.
 

ÜRÜN DEMO GÖSTERİLERİ Katılımcı firmaların şovları ve defileleriyle yeni ürünlerle ilgili bilgi alırken, kozmetik teknolojisindeki inovasyonları deneyimleyebileceksiniz. Gerçekleştirilecek atölye çalışmaları ise tüm ziyaretçilerin ilgi odağı olacak. 
 
  
SAÇ ŞOVLARI: İstanbul Berberler Odası ve İstanbul Kadın Kuaförleri, Manikürcüler Esnaf ve Sanatkarlar Odası iş birliğiyle gerçekleşecek Saç Şovlarda; ünlü berber ve kuaförler en iyi ve yeni tasarımlarını sergileyecekler.
 
 
BEAUTY TECH GARAGE – DENEYİM ALANI: Sosyal medya filtreleri, arttırılmış gerçeklik ile müşteri yönetimi, kişisel asistan mobil uygulamaları gibi kozmetik sektörüne damga vuran ürün ve teknolojileriyle sektöre yeni bakış açısı kazandıran, alışveriş teknolojileri ile satınalmacıları ve üreticileri yenilikçi araçlarla buluşturan ve perakende satış deneyimine farklı bir soluk getiren girişimciler sizlerle tanışmak için Beauty Amfi Etkinlik Alanı’nda sizleri bekliyor.