Fezi Altun ve Didem Soydan, Sektör Profesyonelleri ile Beauty Masterclass’ta Buluştu


BeautyEurasia 2021 etkinlik programının bu seneki yeniliklerinden biri olan Beauty Masterclass, ünlü Makyaj Sanatçısı Fezi Altun moderatörlüğünde gerçekleşti.
 
Beauty Masterclass ile Fezi Altun eşliğinde fuar katılımcılarının stantları ziyaret edilirken, firmaların değişen tüketici ihtiyaçlarına cevap olan ürün ve teknolojileri irdelendi.
 
Ön başvuru ile tura dahil olan 20 sektör profesyoneli, bir yandan fuar koridorlarında Fezi Altun ile sohbet ederken bir yanda da stant ziyaretleri ile yerinde ürün uygulamalarıyla etkileşimli bir fuar deneyimi yaşadı.
 
16 Haziran 2021 tarihinde ilk defa gerçekleşen Beauty Masterclass’ın odağında; dermo, doğal ve renkli kozmetikte yeni ürünler, kişisel bakım ürünleri ve cilt bakımında yenilikler ile paketleme & markalama hizmetlerinde yeni teknolojiler yer aldı.
 
Fezi Altun’un, özel fuar turu sonrasındaki özel konuğu ise model Didem Soydan oldu. Beauty Amfi Etkinlik Alanında birlikte gerçekleştirdikleri makyaj atölyesinde canlı uygulamalarına keyifli sohbetleri ile izleyicilerin soruları eşlik etti.
 
 

Üreticiler, satın almacılar, danışmanlar, distribütörler, salon sahipleri, makyaj artistleri, saç sitlistleri, estetisyenler, dermatologlar, kozmetologlar ve kimyagerlerden oluşan sınıf katılımcıları, fuar katılımcısı firma stantlarını ziyaret ederek karşılıklı bilgi alışverişi ve soru-cevapla tüm gün süren yoğun ama verimli bir programın parçası oldu.
 
Beauty Masterclass kapsamında ziyaret edilen katılımcı firmalar arasında ise All One, B’iota Lab, Cosmolive, Dermokil, Gabrini, New Well, Norm Bitkisel, Omega Skin Lab ve Uraw yer aldı.