Etkinlikler Hakkında

BeautyEurasia 2019’da Heyecan Verici Etkinlikler Sizleri Bekliyor

Üç gün boyunca fuarla eş zamanlı olarak Show Alanında gerçekleşecek konferanslar, katılımcıların teknoloji sunumları ve saç şovlar ile bilgi ve eğlencenin buluştuğu kapsamlı bir program ziyaretçileri bekliyor.
 
Konferanslar: Sektöre yön veren kurum ve kuruluşların iş birliğinde, sektör uzmanları ve influencerlar, trendler, teknolojik gelişmeler, yasal mevzuatlar ve ihracatı artırmak gibi konu başlıklarını yabancı yatırımcılar, yerel üreticiler, satın almacılar ve karar vericilere yönelik panellerinde mercek altına alıyor.
 
Katılımcı Sunumları: Yeni teknolojiler geliştiren ve yeni ürünlerinin lansmanını yapacak firmaların sunumları ile son gelişmelerden hem diğer katılımcılar hem de ziyaretçiler ilham alacak. Gerçekleştirilecek atölye çalışmaları ise tüm ziyaretçileri ilgi odağı olacak.
 
Saç Şovlar: İstanbul Berberler Odası ve İstanbul Kadın Kuaförleri, Manikürcüler Esnaf ve Sanatkarlar Odası iş birliğiyle gerçekleşecek Saç Şovlarda; Türkiye’nin dört bir yanından gelen berber ve kuaförler en iyi tasarımlarını sergileyecekler.