VIP Alım Heyeti

VIP Alım Heyeti (Hosted Buyer) programı nedir

Beauty Eurasia 2021 VIP Alım Heyeti (Hosted Buyer) programı, Hyve Group tarafından organize edilen; sektör oyuncularına yeni alım, iş, iş geliştirme ve ortaklık fırsatları sunmak için düzenlenen bir etkinliktir.

Bu sene Türkiye’nin de aralarında bulunduğu Azerbaycan, Belarus, Gürcistan, Gana, Suudi Arabistan, Katar, Rusya, Kazakistan, Litvanya, Moldova, Hollanda, Peru, Sırbistan, İspanya, Ukrayna, Hindistan ve daha bir çok ülkeden yerli ve yabancı profesyonel alıcılar Beauty Eurasia 2019 kapsamında ağırlandı.

 

Bu sene  VIP Yurt Dışı Alım Heyeti programı ile Fransa, Lübnan, Kolombiya, İspanya, Gürcistan, Bulgaristan, Azerbaycan, Tacikistan, Bosna Hersek, Bahreyn, Surinam, Hindistan, Pakistan, Hollanda, Filistin, Sırbistan, Malezya, Ukrayna, Gana, Tunus ve Fas olmak üzere toplamda 31 ülkeden 60’dan fazla satın alma profesyonelini BeautyEurasia’da ağırlamaya hazırlanıyoruz. Bu isimler arasında global kozmetik sektörünün önemli temsilcileri de yer alıyor.


Hyve Connect Eşleştirme (Matchmaking Sistemi)

BeautyEurasia kullanıcı eşleştirme aracı, BeautyEurasia'ya katılan tüm katılımcılar, ziyaretçiler ve hosted buyer’lar için yeni, ücretsiz bir hizmettir. Akıllı telefon ve internet uygulaması üzerinden ulaşabileceğiniz araç, katılımcıların hızlı ve etkili bir şekilde networking yapabilmeleri, doğru müşterilerle ve tedarikçilerle bağlantı kurabilmeleri ve etkinlik alanında ağlarını genişletebilmeleri için mükemmel bir yöntemdir.

Google Play ve AppStore'dan Hyve Connect’i mobil cihazınıza indirin, planladığınız tüm randevularınızı takip edin ve istediğiniz değişiklikleri yapın.

Hyve Connect uygulamasının nasıl kullanılacağını öğrenmek için aşağıdaki videomuzu izleyebilirsiniz;

 

VIP Alım Heyeti programıyla ilgili tüm sorularınızı aşağıdaki adreslere iletebilirsiniz;

Melis Keçeci ; melis.kececi@hyve.group

Tel:        +9 (0) 212 291 83 10 / 3083
Ziyaretinizi planlayın