VIP Alım Heyeti

Dünyanın yakında takip ettiği, Avrasya’nın en büyük Uluslararası Kozmetik, Güzellik ve Kuaför Fuarı-BeautyEurasia, 15-17 Haziran tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açmaya hazırlanıyor.

İspanya, ABD, Fransa, Hollanda gibi küresel satın alma heyetlerini temsil eden ülkelerin yer aldığı toplam 59 ülkeden 400 VIP satın alma profesyoneli BeautyEurasia’da buluşacak.
Davetli Satın Almacı Görüşleri
 

Fuar yerli yabancı sektör profesyonellerine yeni iş ve iş birliği fırsatları sunarken VIP Alım Heyeti (Hosted Buyer) Programı çerçevesinde katılımcı firmalar; Irak , Kanada , Filistin , İspanya , Ekvator , Ukrayna , Kamerun, Tunus, Mısır , Kazakistan, Pakistan, Kamerun, Uganda, Uruguay, Gürcistan, Hollanda, Nijerya, Makedonya, Romanya, Kosova, Filistin, Lübnan ve Bosna Hersek’in aralarında bulunduğu toplamda 56 ülkeden 150’ye yakın davetli satın almacıyla hem fuar alanında hem de eşleştirme sistemi aracılığı ile online olarak bir araya gelme fırsatı buldu. Katılımcılar ile satın almacılar arasında toplamda 2.500 den fazla iş görüşmesi gerçekleşerek kozmetik sektörü ihracatına doğrudan katkı sağlandı.

Eşleştirme Sistemi
BeautyEurasia kullanıcı eşleştirme aracı, BeautyEurasia'ya katılan tüm katılımcılar, ziyaretçiler ve hosted buyer’lar için yeni, ücretsiz bir hizmettir. Akıllı telefon ve internet uygulaması üzerinden ulaşabileceğiniz araç, katılımcıların hızlı ve etkili bir şekilde networking yapabilmeleri, doğru müşterilerle ve tedarikçilerle bağlantı kurabilmeleri ve etkinlik alanında ağlarını genişletebilmeleri için mükemmel bir yöntemdir.

Uygulamayı Google Play veya  AppStore'dan mobil cihazınıza indirin, planladığınız tüm randevularınızı takip edin ve istediğiniz değişiklikleri yapın.

Uygulamanın nasıl kullanılacağını öğrenmek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz;

 

 
Ziyaretinizi planlayın