BEAUTYEURASIA'YI NEDEN ZİYARET ETMELİSİNİZ?

Keşfet

Sektörün Avrasya Bölgesi’ndeki Lider Fuarı

Kozmetik, güzellik ve kişisel bakım sektörünün Türkiye ve bölgedeki lider fuarı BeautyEurasia her yıl sektörün tüm paydaşlarını tek bir çatı altında topluyor. 

Katılımcılarına sunduğu benzersiz ihracat olanaklarının yanı sıra, sektör profesyonellerinin güncel bilgi alışverişi yapmaları ve yeni ürünler keşfetmeleri için de ideal bir platform görevi görüyor.
 

Sektördeki Yenilikleri Keşfedin

Dünyanın dört bir yanından sektör liderlerinin ve yeni oyuncuların ürün ve hizmetlerini incelerken, BeautyEurasia’nın her yıl sunduğu Etkinlik Programı ile sektör uzman isimlerinin öncülüğünde sektörün gündemini keşfedebilirsiniz. 

Her Yıl Büyüyen Ürün Yelpazesi

BeautyEurasia, sektörün bölgedeki en geniş ürün yelpazesine sahip fuarlarından biri. Ürün gruplarımızı incelemek için tıklayın. 

Dünyanın Dört Bir Yanından Markaların Yeni Ürün ve Hizmetlerini Görün

Kozmetik ve kişisel bakım sektörünün en önemli oyuncuları her yıl yeni ürün ve hizmetlerini tanıtmak için BeautyEurasia’yı tercih ediyor. Fuarı ziyaret ederek, tek bir çatı altında binlerce yeni ürün keşfederken bir sonraki iş ortağınızı bulabilir ve işinizi bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

2022 Nasıl Geçti? 
Ağ kurun
Ürünlerinizi tanıtın
Yeni alıcılarla tanışın
Sektörün öncü isimlerinden olun
Büyüyün
Türkiye’nin önemli tedarikçi ve üreticileriyle tanışın
Ticaret hacminizi büyütün
Pazar ile ilgili bilgi toplayın
Öğrenin
Sektördeki en güncel gelişmelerden haberdar olun
Seminer ve paneller aracılığıyla gelişmeleri öğrenin
Sektör uzmanlarını dinleyerek daha fazla bilgi sahibi
Ziyaretinizi planlayın