BeautyEurasia 2022’yi Neden Ziyaret Etmelisiniz?


15 Haziran’da İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açacak olan kozmetik, güzellik ve kişisel bakım sektörünün Avrasya bölgesindeki lider fuarı BeautyEurasia’nın 2022 edisyonu için ziyaretçi kayıtları devam ediyor.

Her yıl sektörün tüm paydaşlarını tek bir çatı altında toplayan BeautyEurasia, katılımcılarına sunduğu benzersiz ihracat olanaklarının yanı sıra sektör profesyonellerinin güncel bilgi alışverişi yapmaları ve yeni ürünleri keşfetmeleri için de ideal bir platform görevi görüyor. 

Sektördeki yenilikleri keşfedin
Dünyanın dört bir yanından sektör liderlerinin ve yeni oyuncuların ürün ve hizmetlerini incelerken, BeautyEurasia Etkinlik Programı ile sektörden uzman isimler ile birlikte sektörün gündemini keşfedin. Etkinlik programını incelemek için tıklayın. 

Her Yıl Büyüyen Ürün Yelpazesi
BeautyEurasia sektörün bölgedeki en geniş ürün yelpazesine sahip fuarlarından biri. Ürün gruplarımızı incelemek için tıklayın. Türkiye ve Dünyanın Dört Bir Yanından Markaların Yeni Ürün ve Hizmetlerini Görün
Kozmetik ve kişisel bakım sektörünün en önemli oyuncuları her yıl yeni ürün ve hizmetlerini tanıtmak için BeautyEurasia’yı tercih ediyor. Tek bir çatı altında binlerce ürün keşfederken, bir sonraki iş ortağınızı bulabilir ve işinizi bir adım öteye taşıyabilirsiniz. Bu yılın katılımcı listesini incelemek için tıklayın. Hyve Connect Uygulaması İle Kolay ve Verimli Bir Fuar Deneyimi
Ziyaretçiler ücretsiz online davetiyelerini aldıktan sonra Hyve Connect uygulamasını kullanmaya başlayabiliyor. Uygulama katılımcıları ilgi alanınıza göre filtrelemenizi sağlarken, katılımcılarla toplantılar oluşturmanıza da olanak tanıyor. Uygulamayı indirmek için tıklayın. 

Kozmetik, güzellik ve kişisel bakım sektörünün nabzını yoklamak, ağınızı genişletmek ve en yeni ürün ve hizmetleri keşfetmek için BeautyEurasia’yı kaçırmayın. Ücretsiz ziyaretçi kaydınızı bugün tamamlayın.  
ÜCRETSİZ ONLINE DAVETİYE
Geri