Lozzy neden BeautyEurasia’yı tercih ediyor?


BeautyEurasia 15 Haziran’da İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açıyor.

Tek kullanımlık pratik kişisel bakım ve hijyen ürünleri alanında lider firmalardan biri olan Lozzy, BeautyEurasia 2022’de ziyaretçileriyle buluşmayı bekliyor. Firmanın Genel Müdürü Orhan Çeliktürk ile Lozzy olarak neden BeautyEurasia’yı tercih ettikleri ve fuardan bekledikleri hakkında kısa bir sohbet ettik. 

Faaliyet alanınız nedir?

Tek kullanımlık ıslak mendil ve normal konseptte kişisel bakım, kozmetik ve hijyen ürünleri üretimi. 


BeautyEurasia’ya katılma/ tercih etme sebeplerinizden kısaca bahseder misiniz?

Firma olarak BeautyEurasia Fuarı’nı Türkiye’nin kozmetik sektöründe en prestijli fuar organizasyonu olarak görüyoruz. Geçirdiğimiz kısıtlı bir pandemi dönemi sonrası uluslararası pazarlara açılmak için bu yılki fuar çok büyük önem taşımaktadır. 

İnovatif, seyahatte kullanıma uygun ve taşınabilirliği kolay, kişisel bakımda yaşamı kolaylaştıran ürünlerimizi yurt içi ve yurt dışı kozmetik ve kişisel bakım ürünleri sektöründeki katılımcı, ziyaretçi ve satın alım yapacak firmaların bilgisine sunmak ve markamızı yurt dışında tanıtmak için katılıyoruz.

Fuarda hangi ürününüzü öne çıkaracaksınız/tanıtacaksınız? Ürününüz hakkında bilgi verebilir misiniz? 

Fuarda tüm ürünlerimizi öne çıkartacağız ancak önceliğimiz asetonlu oje temizleme mendili, tek kullanımlık saç jölesi, tek kullanımlık 50+ faktör güneş kremi ürünlerimizi ön planda tutmak, bunların lansman ve tanıtımını yapmak olacaktır.

BeautyEurasia hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? Sektör profesyonelleri neden BeautyEurasia’yı ziyaret etmeli?

Bu fuarın sektör profesyonelleri ile karşılıklı görüşmeler yaparak ürünler hakkında fikir alışverişi yapıp, yeni çıkan ve çıkacak ürünlerimizi tanıtmak için gayet güzel bir fırsat olacağı düşüncesindeyiz. Sektör temsilci ve profesyonelleri, yeni ürünleri görmek ve ortaya çıkan diğer yenilikleri ve ticari pazarlarını artırmak adına bu fuarı kesinlikle ziyaret etmelidirler. 

Türkiye başta olmak üzere dünya genelinde kozmetik sektörü hakkındaki değerlendirmeleriniz, yorumlarınız ve öngörüleriniz nelerdir?

Geçirdiğimiz sıkıntılı pandemi dönemi, birçok sektörde olduğu gibi kozmetik sektöründe de sorunlara yol açmıştı. Ancak bu sıkıntılı dönem sonrası sektörün 2022 yılında tüm yenilikçi ve inovatif ürünlerle yeniden eski günlerine döneceğini öngörüyoruz. 

Firmamız bu çerçevede 2022 yılında yeni markaları ve ürünlerini yapmış olduğu Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmaları ile yenilikçi bir anlayış çerçevesinde kaliteli ve sağlığa uygun olarak tüketiciye sunmaya sıkı bir tempoda devam edecektir. 

BeautyEurasia 2022 15 Haziran’da İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açıyor. Siz de sektörün lider firmalarının en yeni ürünlerini görmek, bir sonraki iş ortağınızı bulmak ve sektörün gündemini derinlemesine keşfetmek için BeautyEurasia 2022’yi kaçırmayın. Ücretsiz online davetiyenizi bugün alın. 
ÜCRETSİZ ONLINE DAVETİYE
Geri