Kozmetik ve kişisel bakım sektörlerinin Türkiye ve Avrasya bölgesindeki lider fuarı BeautyEurasia, 15-17 Haziran 2022’de İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını ziyaretçi ve katılımcılarına açarken, içeriklerinin birebir sektör paydaşları ile yapılan görüşmelerle belirlendiği etkinlik programı ile sektörün gündemini sahnesine taşıyor.
 
Sektörün fikir önderlerini, ürün uzmanlarını, satın alma profesyonellerini, marka ve pazarlama yetkilileri ve ilham veren girişimcileri “İş Geliştirme Konferansı”, “Alım Heyeti Özel Fuar Turu”, “Saç ve Makyaj Atölyeleri”, “Yarışmalar”, “Katılımcı Firma Eğitim ve Etkinlikleri” ve “Güzellik Sektörü Influencer Buluşmaları” başlıklarındaki farklı formatta içerik ve etkinliklerimizde buluşturuyoruz. 

İş bağlantıları geliştireceğiniz ve güncel bilgilere ulaşacağınız etkinliklerimiz için sizleri BeautyEurasia’ya bekliyoruz.
 
İŞ GELİŞTİRME KONFERANSI
Sektöre yön veren kurum ve kuruluşların iş birliğinde, sektör üst düzey yetkilileri, uzmanlar ve influencerlar, trendler, yasal mevzuatlar, ihracatı artırmak ve sürdürülebilirlik gibi konu başlıklarını yabancı yatırımcılar, yerel üreticiler, satın almacılar ve karar vericilere yönelik panellerinde mercek altına alıyor.

Sektörün 5 ana gündem konusu 5 farklı oturumda toplamda 30 uzman konuşmacı tarafından ele alınacak.

İhracatta Kazandıran Sürdürülebilirlik Kriterleri
 • İklim Dostu Üretim ve Yenilikçi Tedarik Süreçleriyle Ticarette Bir Adım Önde Olmak
 • Global Şirketler Globaldeki Kurallarını Türkiye'de Nasıl Uyguluyor?
 • Güvenilir Kozmetik Ürünler
Kriz Dönemlerinde Nitelikli Büyüme Formülü
 • Alternatif Satış Rotaları
 • Pandeminin Öğrettikleriyle Dönüşen Ülke Fırsatları
 • Yeni Dönem Kazandıran Ticaret Taktikleri: Markalaşma, Yurt dışı Pazarlama Faaliyetleri, Joint Venture
Kozmetikte Perakende ve Online Pazar Yerlerinin Kazandıran Kuralları
 • Ticarette Güvenilirlik ve Networking
 • Satın Almacıların Sektörden Beklentileri
 • İç Piyasa Dinamikleri ve Satınalma Trendleri
 • Satın Alma Süreçleri: E-ticaret, Zincir Marketler, Perakende Sektörü

Küresel Ticarette Sınırları Kaldıran Hibrit Pazarlar 
 • Üretim, Satış ve Satın Alma Süreçlerinde Dijitalleşme
 • Metaverse'in Sağlayacağı Fırsatları Anlamak

Güzellik Sektörünün Yıldızlaşan Markaları 
 • Marka Değeri ve Bilinirliği Sağlamak için Uyguladıkları Stratejiler Nedir?
 • Yatırımda Verimlilik - Planlama ve Fizibilite
 • İnovasyon - Neyi farklı yapıyorlar?
 • İhracat Şampiyonu Olmak için Firmaları Öne Çıkartan, Kazandıran Deneyimler
 • Müşteri Memnuniyetini Değişen Trendlere Göre Nasıl Koruyorlar?
 • Küresel Değerleri Marka Değerleriyle Nasıl Birleştiriyorlar? Bu Değerlerin İletişimini Nasıl Yapıyorlar?
 • Girişimci Ruhlarının İlham Kaynakları Nelerdir?
 • Paydaş Ağı Kurgusu ve Tedarik Zinciri Güveni
 • Trendsetter Olmak
BeautyEurasia’nın iş geliştirme odaklı ve ilham verici etkinliklerine katılarak Türkiye ve dünyanın dört bir yanından gelen üretim, pazarlama, perakende, satın alma, ihracat ve dijitalleşme konularındaki uzmanlarla tanışma fırsatı yakalayın.
 
B22_Konusmaci-v2-662022.png
 

Alım Heyeti Özel Fuar Turu
BeautyEurasia organizasyonu ile fuara dahil edilen yabancı ve yerel alıcılarımızı katılımcı firmalarımızla buluşturduğumuz bu özelleşmiş fuar turunda belirlenen temalar çerçevesinde fuar alanındaki stantları ziyaret ediyor, tematik sohbetlere katılıyoruz. 
Sektörün önde gelen isimlerinin moderatörlüğünde gerçekleşecek bu özel deneyime kayıt ücretsiz ancak koşullu ve sınırlıdır. 

Saç ve Makyaj Atölyeleri
Ünlü berber, kuaför ve makyaj artistleri en yeni tasarımlarını sergileyip, işin püf noktaları, teknikler ve ürünler hakkında izleyicilere bilgiler verecek.

Saç ve Makyaj Yarışmaları
Fuarın son günü İstanbul Erkek Berberleri Usta ve Kalfaları Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve İstanbul Kadın Kuaförleri Manikürcüler Esnaf ve Sanatkarlar Odası iş birliğiyle gerçekleştirilecek olan yarışmalarda 200’ün üzerinde yarışmacı sahnede birbirleriyle yarışırken, yeni çalışmalarını, stillerini hem jürinin, hem de izleyicilerin beğenisine sunacak. “Erkek Saç Kesim”, “Erkek Saç Şekillendirme”, “Kadın Saç Kesim”, “Kadın Saç Şekillendirme”, “Kadın Topuz” ve “Kadın Makyaj” kategorilerinde gerçekleşecek yarışmada kozmetik ürünler ve ekipmanların teknik ve trendleri de sektörle buluşacak.

Katılımcı Firma Eğitim ve Etkinlikleri
Sektörün lider firmalarının katıldığı BeautyEurasia ziyaretinizde, stantlarda ürün tanıtımları görüp yeni ürünlerle ilgili bilgi alırken, kozmetik teknolojisindeki yenilikleri deneyimleyebileceksiniz. 

Katılımcılarımızın görünürlüklerini artırmaları, marka bilinirliklerini güçlendirmeleri, fikir önderliklerini yansıtabilmeleri ve yeni ürünlerini gösterebilmeleri adına kendi stantlarında düzenledikleri özel etkinliklere davetlisiniz.  

Katılımcılarımız her yıl kendi stant alanları içerisinde müşterilerine, basına, fuar ziyaretçisi sektör profesyonellerine ve alıcılara yönelik organize ettiği tanıtım kokteylleri, influencer ağırlama etkinlikleri, ürün tanıtımları, atölyeler, söyleşiler, hediye çekilişleri gibi özel aktiviteler fuar alanındaki tüm ziyaretçilerin ilgi odağı olacak. 

Güzellik Sektörü Influencer Buluşmaları
Dikkat çeken işleri ve ürünleriyle kendilerinden söz ettiren sektörün yükselen markalarının kurucularından başarı hikayelerini, lider kimliklerini, ihracat şampiyonluklarını öğrenmek ister misiniz? 

Bu heyecan verici etkinlikleri kaçırmayın. Sektörün gündemini derinlemesine keşfetmek için BeautyEurasia 2022 için ücretsiz online davetiyenizi bugün alın.